Skip to content

Kontakt


Dags för en krångelfri IT? 
Låt oss höras så berättar vi mer...

Kontaktpersoner

Azeo_Gustav_Hagberg_BW

Gustav Hagberg

CEO

gustav@azeo.se
08-500 772 72

Azeo_Kristian_Johnson_BW

Kristian Johnson

CTO

kristian@azeo.se
08-500 772 74

Azeo_Johan_Loennqvist_BW

Johan Lönnqvist

Sälj- och marknadsansvarig

johan@azeo.se
08-500 772 73

Azeo_Jan_Svartling_BW

Jan Svartling

Leveransansvarig

jan@azeo.se
08-500 772 71

Azeo_Martin_BW

Martin Sannel

Kundsupport

martin@azeo.se
08-500 772 75

Azeo_Rasmus_BW

Rasmus Thaning

IT-drift

rasmus@azeo.se
08-500 772 76

Kontakta oss

Vi vill väldigt gärna komma i kontakt med dig!

Telefon
08-101 101
Adress
Stockholm: Kammakargatan 68
Göteborg: Östra Hamngatan 16
Malmö: Nordenskijöldsgatan 24

Låt oss hjälpa dig att hitta den bästa IT-lösningen för din verksamhet. Hör av dig, så lovar vi att svara bums!

Support
Är du redan kund hos Azeo? Vägen till vår kundsupport hittar du här.